Gratis
De beste apps voor je op één plek
Trendy inhoud
Trendy spellen
4.4
4.4Gratis
GeoGebra Classic
4.8Betaling
PVZ Fusion
4Betaling
Euro Truck Simulator 2
3.9Betaling
Grand Theft Auto: Vice City
4.4Betaling
EA SPORTS FC™ 26
Populaire apps
4.1Gratis
VLC media player
4.5Gratis
VidMate
3.9Gratis
Audacity
3.3Betaling
Microsoft Word
3.4Betaling
Microsoft Excel
3.7Gratis
uTorrent
3.9Gratis
Softonic Helper
4.2Gratis
VidMate
4.4Gratis
CapCut
5Gratis
ST Selfcare
4.4Gratis
Live Ten Sports
4.4Gratis
Star Sport Live Sports Guide
Apps van onze officiële distributeurs
4.8Demo
VBReFormer 7.0 Gen 2 - Visual Basic Decompiler
4.3Demo
GiliSoft USB Lock
4.8Gratis
VN: Video Editor
5Probeerversie
Ashampoo Collage
4.8Probeerversie
ViceVersa OST to EML Converter
4.9Gratis
Codayak
4.6Gratis
TrumanDash
5Gratis
Money Acc
4.9Probeerversie
Whirlsen: Mobile Dev Tools
4.2Gratis
Filament Manager
4.5Gratis
ISP Reliability Monitor
4.1Gratis
Espresso Journal
Meeste downloads

Softonic Helper
Gratis
67.70 MB3.949.2K Downloads
VidMate
Gratis
34.69 MB4.285K Downloads
CapCut
Gratis
322.38 MB4.460.8K Downloads
ST Selfcare
Gratis
11.92 MB516.7K Downloads
Spin Harta
Gratis
97.41 MB4.58K Downloads
Li789 Fishing
Gratis
20.34 MB4.416.4K Downloads
Esgard VPN : فیلترشکن پرسرعت
Gratis
37.57 MB4.13.4K Downloads
Nieuws

iPhone Duo vs iPad: Apple legt uit waarom we ze allebei zullen willen (of misschien niet)

Het festival van Venetië breekt een record: een film heeft 25 minuten onafgebroken applaus gekregen

De showrunner van Spider-Noir heeft duidelijk voor ogen hoe een hypothetisch tweede seizoen van de serie eruit zou zien

De regisseur van ‘Spider-man: Brand New Day’ gaat een van de beroemdste series uit de geschiedenis bewerken, die net een remake heeft gekregen

In China hebben ze een nieuwe film van Tom en Jerry gemaakt. Het is de grootste ramp van het jaar.

Disney heeft de eerste “Genia” gecast voor zijn musical van ‘Aladdin’. Natuurlijk heeft iedereen er een mening over

‘Spider-man: Brand New Day’ gaat eindelijk zijn eerste plek aan de box office verliezen. Zijn vervangster heeft goocheltrucs gebruikt

“Je bent nooit een meester, je bent altijd een leerling”. Guillermo del Toro spreekt klare taal over AI
Populairste categorieën
Nieuwste spellen

Gorilla builders for Gorilla Tag
- 4.3
- Gratis
In-VR bouwen en collaboratief kaartontwerp voor Gorilla Tag

Desert Pyromancer Armor Set - Dark Souls for Blade And Sorcery
- 4
- Gratis
Desert Pyromancer-armor brengt Dark Souls-stijl naar Blade & Sorcery VR

385 Units For You for Totally Accurate Battle Simulator
- 4.1
- Gratis
Massieve uitbreiding van 385 eenheden vergroot de gevechtsmogelijkheden van TABS

Doki Doki Literature Club Map for NightClub Simulator
- 4
- Gratis
3D Doki Doki Literature Club klaslokaal kaart voor NightClub Simulator

Double Chest Inventory for Core Keeper
- 4
- Gratis
Dubbele Borst Inventaris breidt Core Keeper opslag uit zonder nieuwe containers

Arthur Morgan for Totally Accurate Battle Simulator
- 4.7
- Gratis
Arthur Morgan Mod voor TABS

Christmas Van Driver Game
- 4.9
- Gratis
Feestelijke van-rijmissies die winterrijden en routeplanning testen

Ultimate Truck Master European
- 4.7
- Gratis
Mobiele vrachtvervoer en logistiek met realistische rij- en management.

Indian Bike Gangster World 3D
- 4.5
- Gratis
Open-world Indiase stad rijden met motoren, stunts en gangster missies

Duel Pistol: Pistol Shooter
- 4
- Gratis
Terugslaggestuurde één-tap schutter gebouwd voor korte reflex tests

Smash Queen: Color Blast
- 4.5
- Gratis
Smash Queen: Color Blast - Een Plezierige Smash Ervaring

FishBloom
- 4.2
- Gratis
Een kalmerend aquarium RPG met live wallpaper integratie

Press a Button Simulator
- 4.2
- Betaling
Een brutale minimalistische simulator die zich richt op een enkele actie

Old World: Complete
- 4.1
- Betaling
Oude Wereld: Volledige heroverweging van 4X door dynastie-gedreven strategie

Bewitching Sinners Royal Blood
- 4.8
- Betaling
Donkere fantasy visuele roman die romantiek, verkenning en intrige mengt

Rainbow Tower Defense
- 4.4
- Betaling
Lijn-gebaseerde torenverdediging die tactische plaatsing opnieuw kadert op Mac

Zaccaria Pinball: Strike Deluxe Pinball Table
- 4.2
- Betaling
Zaccaria Pinball: Strike Deluxe Beoordeling

Zaccaria Pinball: Tropical 2019 Table
- 4.2
- Betaling
Tropical 2019 Tafel brengt gemoderniseerde Zaccaria flipperkast naar macOS

风之国世界-萌宠与王座
- 4.2
- Gratis
MMORPG die huisdier tactieken mengt met cross-server territoriale oorlogvoering

Polandball Go: Countryballs
- 4.2
- Gratis
Een locatie-gebaseerde Countryball verzamelaar die wandelen en allianties beloont

エバーナイトリバース
- 4.1
- Gratis
Donkere fantasie kaart RPG die Cthulhu horror mengt met territoriumspel

Little Things
- 4.8
- Betaling
Ontdek de charme van Little Things

Carrom Pool: Disc Game
- 4.9
- Betaling
Carrom Pool: Disc Game levert nauwkeurige mobiele carrom met snelle multiplayer

Sudoku No Limits
- 4.5
- Gratis
Eindeloze logica puzzels met slimme hints en aangepaste puzzel invoer
Nieuwste apps

GiliSoft USB Lock
- 4.3
- Demo
Blokkeer uw USB-poort met GiliSoft USB Lock

VBReFormer 7.0 Gen 2 - Visual Basic Decompiler
- 4.8
- Demo
VBReFormer is de VB decompiler die verloren Visual Basic 5 en 6 source code terughaalt van een EXE
IOBend
- 4.5
- Gratis
IOBend: De Geïntegreerde Ontwikkelaarstool
BuffMyBar
- 4.8
- Gratis
BuffMyBar: Flexibele Desktop Bar voor Windows 11
PDFluent
- 4.2
- Gratis
PDFluent: Lokale eerst PDF-editor voor privacygerichte Windows-gebruikers
zt
- 4.2
- Gratis
zt: Een lichtgewicht Zero Trust tunnelbeheerder voor Cloudflare

Money Acc
- 5
- Gratis
Verkoop bijhouden, offertes uitgeven en bonnen offline afdrukken

TrumanDash
- 4.6
- Gratis
TrumanDash VPN is een gratis, snelle en veilige VPN-proxy-applicatie voor Android-gebruikers die vereist

DramaPays: Win Rewards
- 4
- Gratis
Kijk-om-te-verdienen korte drama's met dagelijkse beloningspunten

Pawbop: AI Dog Cat Dance
- 4.2
- Gratis
Maak korte, speelse huisdiervideo's van een enkele foto

JaaGa : Get Your Property Docs
- 4.6
- Gratis
Bestel en controleer Indiase eigendomsregisters vanaf je telefoon met JaaGa

Iglesias Entertainment One
- 4.5
- Gratis
Gamified fanhub voor het winnen van door promoters gesteunde concertervaringen

Scrieb
- 4.5
- Betaling
Jouw volledig lokale AI notities app op Mac
Milkman
- 4.9
- Gratis
Milkman: Uitbreidbare, lokaal-eerst verzoek werkbank voor ontwikkelaars

Storage Menu
- 4.5
- Betaling
Een handig hulpmiddel voor het bewaken van Mac-opslag

Longform Box
- 4.8
- Probeerversie
Combineer tekst en foto's tot één afgebeeld beeld op Mac

Tapelark
- 4.6
- Probeerversie
Druk op opnemen voor alles wat je Mac afspeelt

FigCraft
- 4.2
- Gratis
Open-source ontwerpprogramma

Me@Walmart Canada
- 4.9
- Gratis
Mobiele werkkracht hub voor Walmart Canada medewerkers op iPhone

Curltine: Curly Hair Routine
- 4.9
- Abonnement
Krultype, Wasdag & Scanner

Melopal
- 4.9
- Gratis
Een gratis muziekbeheer-app voor leraren

Projflow
- 4.2
- Gratis
Een gratis bedrijfsbeheer-app voor freelancers, zelfstandige professionals en kleine bedrijven

ActivePray
- 4.7
- Gratis
Een uitgebreide app voor dagelijkse religieuze praktijken

Antique Value Checker
- 4.7
- Gratis
Foto-gebaseerde antieke identificatie en marktinschattingen voor verzamelaars